akryl, płótno; 60 x 28 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12; nr p. d.: X;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / AKRYL 60 x 28 CM / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE X".