litografia barwna, papier; 83 x 58,5 cm (wymiar odbitki), 97 x 72,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Marc Chagall (faksymile artysty); nr odbitki l. d.: 284/500 (ołówkiem);
na odwrocie stempel z napisem: Reproduced in a limited editions of 500, / Bearing a facsmiled signature of Chagall.