akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'17;
na odwrocie na płótnie opis autorski: WITOLD ABAKO 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE 100 x 100 CM / „SPES”.