Advanced search Advanced search
25

Monika DAŁEK, Czas biegnie szybciej niż woda

add Your note
Akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

Monika DAŁEK (1981)
Absolwentka Pracowni Projektowania graficznego adi. W. Morawskiego. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuk wizualnych, głównie malarstwem, w którym bohaterami są postaci lub obiekty uwikłane w "teatrze sytuacji". Wierzy w ciągłą zmienność sztuki, to przekonanie przemyca w swych pracach, stosując różne konwencje. Autorka wystaw indywidualnych i uczestniczka wystaw zbiorowych. Wybrane wystawy: " Inspiracje filmowe" – Muzeum Kinematografii w Łodzi (2014); "Artygiel" – 2 kielecka wystawa artystów regionu (2014); "12+1" – Pedagogiczna Biblioteka Publiczna w Zgierzu (2012); "Notatki" – Galeria "Widok" w Łodzi (2011); "Akcja Re: akcja" – Muzeum Sztuki 2 w Łodzi (2009); Wystawa rysunków – Galeria Wydziału Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (2009); "Najlepsze dyplomy" – Biała Fabryka, Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2009); Wystawa rysunków – galeria "Pod Napięciem" w Łodzi (2008).
Auction
15 Young Art Auction
26 May 2018 CEST/Warsaw
Start price
117 EUR
Hammer price
242 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
211 EUR
Overbid
207%
Views: 59 | Favourites: 0
Auction

DESA Kraków

15 Young Art Auction
26 May 2018 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
DESA Kraków
Contact
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Opening hours
Monday
10:00 - 18:00
Tuesday
10:00 - 18:00
Wednesday
10:00 - 18:00
Thursday
10:00 - 18:00
Friday
10:00 - 18:00
Saturday
10:00 - 14:00
Sunday
Closed
Customers who bought the works of this artist also bought