AU
addYour notecreate
Grade: AU
Estimations:
2 381 EUR
POLSKA, odznaka pamiątkowa 6 Pułku Lotniczego -Lwów, dwuczęściowa, srebro złocone 37 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra 2 i imiennik wytwórcy IK (Jan Knedler), podkładka sygnowana BM (biały metal, nakrętka sygnowana FABR.GRAW.EMALIER. / J.KNEDLER / WARSZAWA / UL.NOWY ŚWIAT 43, Sawicki/Wielechowski s. 339, bardzo rzadka, szczególnie kompletna, odznaka w pięknym stanie zachowania
LabelsBETA