olej, tektura; 33 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1950;
na odwrocie dwa zatarte stemple (faksymile): z Kossakówki oraz potwierdzający autentyczność;
obraz przed konserwacją.