ołówek, karton; 23,2 x 15,6 cm;
opisany, sygnowany i datowany u dołu: Helena Druszkiewiczowa / Wł. Tetmajer 1907
verso:
Szkice twarzy młodego mężczyzny, kobiety w kapeluszu, [1907]
ołówek, karton; 23,2 x 15,6 cm.