140

Gamid Ibadullayev "Z serii przekształcenia"

add Your note 
Lot description

55x80 olej tektura


Gamid Ibadullayev (ur. 1980)
Studiował ceramikę i historię sztuki na akademii w Baku. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Założyciel grup „Untitled” (2006) oraz formacji „Gamid Group”, z którymi współtworzy m.in. muzykę do autorskich filmów i kina niemego. W 2008 roku ukończył kierunek operatorski Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Obecnie zajmuje się malarstwem, muzyką, filmem, projektami przestrzennymi i fotografią. W Polsce brał udział m.in. w dwóch kolejnych edycjach festiwalu Transkaukazja, oraz prezentował prace na wystawach indywidualnych m.in. w galerii Składnica Sztuki (Warszawa, 2008, 2009), w galerii Apteka Sztuki (Warszawa, projekt Geca Gündüz, 2010/2011), w Centrum Synagoga (Zamość, Procesy META-morficzne, 2011) oraz w Galerii Stara Prochownia (Poza wyciszeniem, Warszawa, 2012). Członek Związku Azerbejdżańskich Artystów Fotografików i Związku Azerbejdżańskich Artystów Plastyków. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.

Auction
Najlepsi w eterze.
gavel
Date
30 August 2018
date_range
Start price
232 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 17 | Favourites: 0
Auction
Galeria Ether

Galeria Ether

Najlepsi w eterze.
Date
30 August 2018
Lots bidding

All lots are listed to bid

An offer submitted 5 minutes before the end of the time will extend the bidding time of the lot for another 5 minutes minutes

Buyer's premium
20.00%
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments
  1
  > 10
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  5 000
  > 200
 
Terms and Conditions
  1. Przedmiotem Aukcji są dzieła sztuki zgłoszone do sprzedaży przez ich właścicieli. Zgodnie z oświadczeniami powierzone obiekty stanowią ich własność, bądź też mają oni prawa do rozporządzania nimi, a ponadto nie są one objęte jakimikolwiek postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
  2. Organizatorem  Aukcji jest Galeria Ether, ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa, zwana dalej Aukcjonerem.
  3. W siedzibie galerii dostępne są do obejrzenia wszystkie przedmioty wystawione na Aukcji, tam też będą do odebrania.
  4. Aukcja jest prowadzona zgodnie z polskimi przepisami prawnymi za pośrednictwem platformy internetowej OneBid.
  5. Opisy zawarte w katalogu aukcji mogą być uzupełnione lub zmienione przez Aukcjonera lub osobę przez niego wskazaną przed rozpoczęciem licytacji. 
  6. Wszystkie obiekty na Aukcji posiadają wyznaczoną cenę wywoławczą. Jest to zarazem cena minimalna, poniżej której Aukcjoner nie może sprzedać obiektu.
  7. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 20% opłaty aukcyjnej - jest to cena końcowa wylicytowanego przedmiotu, którą należy zapłacić w ciągu 7 dni od zakończenia licytacji.
  8. W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Aukcjoner po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą.
  9. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną.
  10. Aukcjoner nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. Aukcjoner nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obiektu w czasie transportu.
About the Auction


FAQ
Wait...
About Seller
Galeria Ether
Contact
Customers who bought the works of this artist also bought
keyboard_arrow_up
add