47

Jakub Podlodowski "Widok na Góry Pieprzowe w Sandomierzu"

add Your note

70x120 olej płótno 2017

Jakub Podlodowski

(ur. 1986 r. w Lublinie)

Studia licencjackie KSP Kazimierz Dolny w pracowni malarstwa u prof. Jacka Wojciechowskiego, ukończone z wyróżnieniem - 2007 r. Studia magisterskie ASP Kraków – pracownia malarstwa prof. Andrzeja Bednarczyka 2010 r. Zorganizował kilkanaście wystaw indywidualnych i brał udział w kilkudziesięciu zbiorowych. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień. Ostatnie to: 2017 - Wyróżnienie honorowe w konkursie fundacji o grand prix im. Franciszki Eibisch, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2014 - Wyróżnienie Kwartalnika Artysta i Sztuka za najlepszy obraz o tematyce zwierzęcej na triennale malarstwa "Animalis", Chorzów; 2012 - 1 miejsce w konkursie "Nadsański plener malarski", Chwałowice. Brał udział w realizacjach artystycznych: 2009 Prace konserwatorskie na 18 wiecznych obrazach olejnych z Bazyliki Dominikanów w Lublinie; 2011 Prace konserwatorskie malarstwa ściennego Kolegiaty Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i św. Michała Archanioła w Łasku; 2012-2014 Prace konserwatorskie i rekonstrukcje malowideł przy polichromii w Płockiej Małachowiance - w 2014 roku prace te zostały nagrodzone tytułem najlepszej rewitalizacji zabytków roku; 2013 Prace Konserwatorskie na malowidłach w Sali Pompejańskiej w Belwederze; 2015 Ulepszanie Fresków w Oranżerii w Łazienkach Królewskich Warszawa na podstawie szkiców Jana Christiana Kamsetzera, wykonanie projektów na kolejne malowidła; 2015 Brał udział w produkcji filmu Loving Vincent studia Breakthru Films w Gdańsku na stanowisku animatora; 2017 Prace konserwatorskie w Pałacu Paców, ambasadzie polskiej - rekonstrukcje i konserwacje malowideł w stylu rokokowym; 2017 Prace konserwatorskie w Willi Aleksandrine w Vence we Francji, w domu w którym mieszkał Witold Gombrowicz. Jego prace znajdują się w wielu zbiorach polskich i zagranicznych. Aktualnie jako jeden z kilku malarzy pracuje w Amsterdamie dla "Hollywood" nad nowym "malowanym" serialem (w stylu Vincenta), który premierę będzie miał w przyszłym roku.

Auction
Najlepsi w eterze.
30 August 2018
Start price
464 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 45 | Favourites: 0
Auction
Galeria Ether

Galeria Ether

Najlepsi w eterze.
30 August 2018
Lots bidding

All lots are listed to bid

An offer submitted 5 minutes before the end of the time will extend the bidding time of the lot for another 5 minutes minutes

Buyer's premium
20.00%
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction

Wait...
About Seller
Galeria Ether
Contact
Customers who bought the works of this artist also bought