olej, tektura; 30 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Fabijański;
na odwrocie nalepka z odręczną adnotacją: Stanisław Fabijański / (1865-1947) / Kraków - Na Kazimierzu.