olej, papier naklejony na płótno; 24 x 41,2 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Wilkiewicz [sic!]
Ekspertyza Wacławy Milewskiej kustosza Muzeum Narodowego w Krakowie z 2001 roku.