olej/płótno, 300 x 177 cm
sygn. p.d.: „Chojna/ 2016/ EDWURNIK oraz na odwrocie: „2016/ E.DWURNIK/ Chojna (zach. pomorskie/ NR IX - 2109-5806”
Obraz wystawiany w Galerii Opera Teatr Wielki Opera Narodowa - 2016/2017