XF
addYour notecreate
Grade: XF
Estimations:
478 EUR
POLSKA, medal na pamiątkę narodzin syna Fryderyka Alojzego Brühla autorstwa J.F.Holzhaeussera 1781 r, Aw: Żołnierz w stroju rzymskim prezentuje niemowlę królowi w antycznej zbroi, siedzącemu na tronie, w półkolu napis OB MERITA PATRIAS, w odcinku napis STANISLAUS AUG REX ...., Rw: Napis poziomy w piętnastu wierszach ALOIS FRID COM A BRUHL ...., srebro 29.05 g, 44 mm, H-Cz. 3861 (R1), Racz. 574, Więcek 50, nieznaczne uszkodzenia obrzeża, patyna
LabelsBETA