VF+
addYour notecreate
Grade: VF+
Estimations:
120 EUR
ŚLĄSK, Fryderyk II - medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745, sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwną i mieczem i napis POST PALMAS IN LVSATIA ET MISNIA, w odcinku VENIT VIDIT / VICIT, Rw: Napis poziomy z datą 1745 chronogramem FRIDERICVS / MARIA THERESIA / IN AVGVSTVS / NOVA PACT IVNGVNTVR / D XXIX DEC / G.W.K., srebro 9.76 g, 31 mm, F.u.S. 4314, Olding 568, patyna
LabelsBETA