XF+
addYour notecreate
Grade: XF+
Estimations:
957 EUR
POLSKA, oficerska odznaka pamiątkowa 38 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich w Przemyślu, jednoczęściowa. srebro 41 x 33.5 mm, emalia żółta i niebieska, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy WG (Wiktor Gontarczyk) i państwowa punca srebra, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19, Sawicki/Wielechowski s. 76, ładnie zachowana
LabelsBETA