UNC/AU
addYour notecreate
Grade: UNC/AU
Estimations:
59 EUR
Katalogi aukcyjne, Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years; New York, 6 grudnia 2000; 168 stron formatu A4, oprawa miękka; bardzo bogato ilustrowany w tekście, najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX w., ponad 1000 pozycji, głównie rzadkich polskich talarów, dukatów, donatyw i drobniejszych nominałów, wewnątrz lista wynikowa, lekko przetarta okładka
LabelsBETA