akwarela, ołówek, papier; 24,8 x 19 cm w św. p-p.;
sygn. u dołu: J. Nowosielski (piórem);
na odwrocie napis: BAZYLI WLK (ołówkiem)
Estymacja: 11 000 - 13 000
Praca posiada szkło muzealne.