olej, płótno; 60,7 x 61,3 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
na odwrocie kartka z napisem: Sabat / 1963
Estymacja: 40 000 - 50 000
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||