technika własna, olej/płótno, 150 x 100 cm
sygn. p.d.:"Korczowski" oraz opisany na odwrocie: "KORCZOWSKI/ ORBIUM/ COELESTIUM/ 2011/100x150
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||