serigrafia/papier, 58,5 x 68,5 cm (odbitka w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany oł.p.d.: Jerzy Nowosielski 97 oraz opisany l.d.: 9/15
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
300 000 | |||
> | 20 000 | ||