XF-
addYour notecreate
Grade: XF-
Estimations:
459 EUR
II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska, wzór 1 (bez miniatury Srebrnego Krzyża Orderu Virtuti Militari), Sawicki/Wielechowski s. 68, odznaka trzyczęściowa, wykonana w srebrze 40 x 40 mm, emalia biała i czerwona, nakładka sygnowana J. Michrowski Warszawa, na stronie odwrotnej punce srebra i numer 197, lekko uszkodzona emalia
LabelsBETA