olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: menkes / 27 (? - słabo czytelne);
na odwrocie odręcznie pisane niebieską kredką No 40; na poprzecznej listwie krosna stempel paryskiego składu materiałów malarskich Luciena Lefebure-Foireta.