Akwarela, papier; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Witold Żółkowski | 1953-III-18 Bukowina.333
Na odwrocie dedykacja autora na pamiątkę współpracy w Hucie Borek dla Franciszka Kaima z 1960 r.