olej, tektura; 22,5 x 30 cm;
sygn. p.: WW (mon. Wiązany)
Na odwrocie stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku faksymile mon. wiązanego WW), niżej numer ze spuścizny artysty: 000707;
U dołu z prawej wtórny napis: flirt