olej/płótno, 100,00 x 80,00 cm, sygnowany,
datowany i opisany na odwrociu: 'ŚRODOWSKA 2018 | "W BIAŁYM
KOSTIUMIE" | 2017/2018 | 100 x 80 cm | olej na płótnie |
Katarzyna Środowska'