olej/akryl/spray/płótno, 50 x 50 cm, sygnowany na odwrociu: 'KOLAŻ, OLEJ, AKRYL, SPRAY NA PŁÓTNIE, 5 X 50 CM, ILONA FORYŚ, 2019'
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||