brąz, szkło, granitowa podstawa, ed. 5/10, 14 x 14 x 9 cm, sygnowana i datowana: '5/10 | Koclęga | 2017'
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||