brąz/granit, 28 x 6 x 8,3cm, sygnowany, datowany i opisany: 'KRYSTYNA NOWAKOWSKA | KRAKÓW 2019 | UNIKAT | 402', pod spodem nalepka autorska
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||