Advanced search Advanced search
48

Bartosz Jarmoliński, Czuły barbarzyńca

add Your note
Akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz opis na odwrocie, 2019.

Bartosz JARMOLIŃSKI (1975)
Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, dyplom w 2001 r. W 2018 roku uzyskał tytuł doktora Sztuk Pięknych w Instytucie Sztuk Pięknych UJK w Kielcach. Zajmuje się malarstwem, collage, rysunkiem, performance. Ma w swym dorobku ponad 30 wystaw indywidualnych i udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą. Jego prace znajdują się w zbiorach BWA Galerii Bielskiej, Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Fundacji Ateneum w Warszawie, Kolekcji Hestii w Sopocie, Muzeum Regionalnym w Brzezinach. Swoje prace prezentował miedzy innymi w: MOCAK/ Kraków, Muzeum Śląskie/ Katowice, Wozownia/Toruń, BWA/ Kielce, BWA/Gorzów Wlkp, Solvay/Kraków, Milano/Warszawa, 101 Projekt/Warszawa, Galeria Manhattan/Łódź, Muzeum Miasta/Łódź, Gdańska Galeria Miejska/Gdańsk, Ośrodek Działań Artystycznych/Piotrków Trybunalski.
Auction
17 Young Art Auction
25 May 2019 CEST/Warsaw
Start price
163 EUR
Hammer price
429 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
373 EUR
Overbid
263%
Views: 62 | Favourites: 0
Auction

DESA Kraków

17 Young Art Auction
25 May 2019 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
DESA Kraków
Contact
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Opening hours
Monday
10:00 - 18:00
Tuesday
10:00 - 18:00
Wednesday
10:00 - 18:00
Thursday
10:00 - 18:00
Friday
10:00 - 18:00
Saturday
10:00 - 14:00
Sunday
Closed
Customers who bought the works of this artist also bought