Advanced search Advanced search
50

Jan Wojciech Malik, Hawaii

add Your note
Akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l.d.: j.w.malik 2019.

Jan Wojciech MALIK (1951)
Malarstwo studiował na Uniwersytecie Artystycznym /dawniej PWSSP/ w Poznaniu w latach 1969-75 w pracowniach prof. Tadeusza Brzozowskiego i Stanisława Teisseyre’a. Od 1977 r. członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Członek ruchu Ekoart od 1978 r. Prace malarskie w zbiorach Muzeum Narodowego w Poznaniu i Szczecinie i wielu kolekcjach prywatnych oraz w zbiorach Watykanu. Tworzy w Poznaniu. Wielokrotny stypendysta Ministra Kultury .Rzeczoznawca d/s sztuki. Pobyty studyjne w Rosji i USA. Pisze wiersze. Otrzymał kilka nagród za poezję. W 2018 prezentował obraz na VIII Biennale Sztuki "Kontynuacja 85" w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. W 2017/18 miał wystawę indywidualną malarstwa w Galerii Sztuki Współczesnej Profil w Poznaniu w CK Zamek. Uczestniczy w 6. Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro Art w Łodzi. Pokazuje obrazy na wystawie "100 obrazów na 100 lecie" w Galerii Omega w Toruniu.
Auction
17 Young Art Auction
25 May 2019 CEST/Warsaw
Start price
163 EUR
Hammer price
214 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
186 EUR
Overbid
131%
Views: 121 | Favourites: 0
Auction

DESA Kraków

17 Young Art Auction
25 May 2019 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
DESA Kraków
Contact
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Opening hours
Monday
10:00 - 18:00
Tuesday
10:00 - 18:00
Wednesday
10:00 - 18:00
Thursday
10:00 - 18:00
Friday
10:00 - 18:00
Saturday
10:00 - 14:00
Sunday
Closed
Customers who bought the works of this artist also bought