akwarela, gwasz, papier; 37,7 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 92;
na odwrocie pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę
Estymacja 12 000 - 15 000