akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Urodzona w 1991r w Wadowicach. Absolwentka Wydziału Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obroniła w pracowni profesora Adama Brinckena w 2016r. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych w Polsce oraz za granicą. Stypendystka programu Erasmus w roku 2014/2015 w Instytucie Sztuk Pięknych Tuluzie. To właśnie tam powstały jej pierwsze geometryczne prace. Oprócz malarstwa artystka zajmuje się rysunkiem, fotografią, instalacją przestrzenną.