olej/płótno, 65 x 50 cm, oprawiony (70 x 55 cm z ramą), sygnowany monogramem i datowany p.d., sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Lista 20 | dobrych | filmów | 2011 | PK'