Czesław Wasilewski, Konie ciągnące zaprzęg
Olej na kartonie, 35 x 47 cm (oprawiony 46 x 58,5 cm)
Sygnowany w prawym, dolnym rogu.
All lots are listed to bid
50 000 | |||
200 000 | |||
> | 5 000 | ||