Łukasz Huculak (ur. 1977) - Geopolityka, 2018

3
Łukasz Huculak (ur. 1977) - Geopolityka, 2018Łukasz Huculak (ur. 1977) - Geopolityka, 2018
Estimations: 4 500 - 6 000 PLN

tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: 'Huculak 18'

WYSTAWIANY:
2018 – wystawa zbiorowa „100 lat” w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski, Lwowski Pałac Sztuki, Lwów (Ukraina)

Auction
16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 August 2019
Start price
3 200 PLN
Estimations
4 500 - 6 000 PLN
Hammer price
Conditional sale
3 776 PLN
Hammer price without Byuer's Premium
3 200 PLN
Overbid
118%
Views: 61 | Favourites: 0
Auction
24 August 2019
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
About Auction

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

Bid increments

Wait...
About Seller
Contact
account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
About Auction House

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Wait...