proj. Wit PŁAŻEWSKI (1932-2004), 1960 r., wzór nr 433
fajans szkliwiony, malowany, 26 x 13 x 12,5 cm;
sygn: Zakł. Fajansu / Włocławek / Rewolucji 1905;
Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w.