porcelana szkliwiona, dekorowana kwiatami, złocona; 10 x 24 cm;
sygn. dwa miecze z koroną pomiędzy nimi i napisem Rosenthal / * / SELB-GERMANY / MARIA;
Niemcy, Rosenthal model: Maria, k. l. 30. XX w.