28

Ryszard Grodnicki, "Błękitny pion wiosny"

add Jūsų užrašas 

Pozicijos aprašymas

81x60 (83x62 w ramie), akryl na płótnie, 2018

Ryszard Grodnicki - urodził się w 1947 r. w Gdańsku. Jest doktorem habilitowanym sztuki, wieloletnim wykładowcą Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, artystą malarzem, członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. W swojej wieloletniej twórczości artystycznej zajmował się również filmem i fotografią, jednak po ukończeniu uczelni postanowił pozostać wierny malarstwu, gdyż jak sam mówi "Już wtedy doszedłem do wniosku, że największą niezależność twórczą daje jednak malarstwo". Brał udział w wielu wystawach krajowych i zagranicznych m.in. w Studio Mac Mahoń (Paryż); Scorpion- galeries (Hamburg); Międzynarodowe Biennale Grafiki (Kraków); XXXI Festiwal Sztuk Plastycznych “Prezentacje” (Sopot); Salon d’hiver (Lyon); Annexe Mairei du 5 (Sant Jean); Salon Wiosenny (SBI), Societe Lyonaise des Beaux Arts, Francja; Wystawa malarstwa, Hamburg.

Aukcionas
"Przebudzenie wiosny" - Internetowa Aukcja Sztuki Współczesnej z cyklu Discover New Artist
gavel
Data
31 Kovas 2021
date_range
Pradinė kaina
346 EUR
Pardavimo kaina
nėra pasiūlymų
Rodyta: 43 | Mėgstami: 0
Aukcionas

Dom Aukcyjny DNA

"Przebudzenie wiosny" - Internetowa Aukcja Sztuki Współczesnej z cyklu Discover New Artist
Data
31 Kovas 2021
Aukciono eiga

Bus siūlomos visos pozicijos

Pasiūlymas pateiktas likus 5 minutėms iki laiko pabaigos prailgins šios pozicijos aukciono laiką kitomis 5 minučių

Aukciono mokestis
15.00%
OneBid skaičiuoja papildomus mokesčius už siūlymus.
Viršijimai
  1
  > 100
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
  100 000
  > 5 000
  500 000
  > 10 000
 
Reglamentas
 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki oddane organizatorowi aukcji zwanym dalej Domem Aukcyjnym DNA do sprzedaży komisowej przez Komitentów. Zgodnie z oświadczeniami Komitentów powierzone obiekty stanowią ich własność, bądź mają prawo do ich rozporządzania i nie są objęte żadnym postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
 2. Aukcja prowadzona jest przez Aukcjonera, który decyduje o wysokości postąpień, rozstrzyga ewentualne spory lub poddaje obiekt ponownej licytacji.
 3. Dom Aukcyjny DNA gwarantuje zgodność cech licytowanych obiektów z opisem katalogowym.
 4. Osoby pragnące zachować anonimowość lub nie mogące uczestniczyć osobiście w aukcji, mogą zlecić Domowi Aukcyjnemu DNA występowanie w ich imieniu lub licytować telefonicznie. Zainteresowanie tymi formami licytacji należy uzgodnić z Domem Aukcyjnym DNA pod numerem telefonu +48 696 972 801 lub pod adresem e-mail [email protected]
 5. Wylicytowana cena potwierdzona stosowną informacją o wygranej w koncie użytkownika jest równoznaczna z zawarciem umowy kupna-sprzedaży.
 6. Nabywca zobowiązany jest do wykupu obiektu/obiektów w ciągu 14 dni od zakończenia aukcji. Dom Aukcyjny DNA będzie uprawniony do naliczania odsetek ustawowych za okres opóźnienia w zapłacie. Wszystkie transakcje zawierane są w polskich złotych. Dom Aukcyjny DNA przyjmuje następujące formy płatności gotówka, karta lub przelew na rachunek bankowy w III oddziale PKO BP we Wrocławiu o numerze 54 1020 5242 0000 2702 0252 0179.
 7. W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Dom Aukcyjny DNA po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą.
 8. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą organizacyjną.
 9. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 15%. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej. Kwota wylicytowana wraz z opłatą organizacyjną jest kwotą brutto.
 10. Dom Aukcyjny DNA nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów.
 11. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane na podstawie przepisów prawa polskiego.
 12. Dom Aukcyjny DNA nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. 
Apie aukcioną

Wyrażona piękną przyrodą, sezonowymi scenkami towarzyskimi, a nawet symbolicznie jako kobieta - wiosna to temat, który od zarania dziejów inspiruje artystów. Z okazji "Przebudzenia Wiosny" zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej internetowej aukcji z cyklu Discover New Artist. Znajdą się na niej dzieła, które wprowadzą wiosenną aurę do Państwa domów.

Start licytacji: 21 marca, godz. 19:00
Koniec licytacji: 31 marca, godz. 19:00

W związku z tym, iż jest to aukcja internetowa, na 5 min. przed jej końcem polecamy sprawdzić, czy zaproponowana kwota nie została przebita - tradycyjnego finału aukcji nie będzie. 

Podczas aukcji, organizowanej przez Dom Aukcyjny DNA, będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się zarówno z pracami artystów od lat współpracującymi z naszą galerią, jak i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę na rynku sztuki. Głęboko wierzymy w to, że wśród zaproponowanych prac każdy miłośnik sztuki znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. 

Wszelkich informacji udzielamy mailowo ([email protected]) oraz pod numerem telefonu:+48 696 972 801.

Zapraszamy!
FAQ
Apie pardavėją
Dom Aukcyjny DNA
Kontaktas
Dom Aukcyjny DNA
room
ul. Powstańców Śląskich 95, Sky Tower
53-332 Wrocław
phone
+48790225790
Klientai perkantys meno kūrinius taip pat pirko
keyboard_arrow_up
add