Obraz Polski i Polaka w 100-lecie Niepodległości Państwa Polskiego

Obraz Polski i Polaka w 100-lecie Niepodległości Państwa Polskiego

Inauguracyjna aukcja Galerii Trębacka 4

Galeria Trębacka 4 oraz Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji ma zaszczyt poinformować o inauguracji nowej formy działalności, jaką jest Galeria Trębacka 4 wraz z unikatowym programem Promocji Sztuki Polskiej.

Wspólnie z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszamy na wystawę „Obraz Polski i Polaka w 100-lecie Niepodległości Państwa Polskiego”. Wernisaż odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej 13 grudnia o godzinie 19.00. Po wernisażu, o godzinie 20.00 zapraszamy na przedświąteczną aukcję dzieł sztuki. Pragniemy zaznaczyć, że Galeria Trębacka 4 miała swoją ekspozycyjną premierę na 16 Warszawskich Targach Sztuki.

Starannie wybrane, zgromadzone na grudniową wystawę obrazy, nawiązywać będą do wolności, niezależności, wydarzeń historycznych, krajobrazów i sylwetek Polaków na przestrzeni stu ostatnich lat. Zobaczymy dzieła między innymi: Jerzego Nowosielskiego, Hanny Bakuły, Antoniego Cygana, Edwarda Dwurnika, Rafała Olbińskiego, Stanisława Mazusia, Krzysztofa Ludwina, Witolda Pazery, Tomasza Glazy.

Obrazy będzie można oglądać w siedzibie KIG, na wystawie przedaukcyjnej od 10 grudnia do 12 grudnia 2018 roku.

Partnerem wystawy jest Polonia Art. Galeria Sztuki Dawnej i Współczesnej z Katowic.

Galeria Trębacka 4

Powrót
keyboard_arrow_up
Czekaj...
add