Sabina Maria Grzyb - Aukcje

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na wydziale Malarstwa i Rzeźby. Tytuł magistra sztuki uzyskała w marcu 2017 r.

Wystawy indywidualne

  • 2014 - "FUZJA"- w Domu Kultury BAKARA, Wrocław
  • 2015 - "Dotyk Natury" Muzeum Regionalne, Środa Śląska
  • 2015 - "Malarstwo Sabiny Marii" Dom Kultury, Brzeg Dolny
  • 2017 - "Pejzaż Jednego Motywu", Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław
  • 2018 - "Kraina Oniryczna" Galeria Małgosia, Wrocław
  • 2019 - "Formy Statyczne" - Galeria Bardzo Biała, Warszawa

Sabina Maria Grzyb, Soulmate, 2021

event 2022/11/28
Cena końcowa
3 572 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Teatrzyk, 2022

event 2022/11/26
Cena końcowa
7 578 EUR

Sabina Maria Grzyb, Księżycowa noc

event 2022/10/23
Cena końcowa
2 269 EUR

Sabina Maria Grzyb, CARMEN, 2021

event 2022/09/22
3 176 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Kamikadze, 2022

event 2022/06/25
Cena końcowa
4 707 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Noc

event 2022/06/25
1 528 EUR

Sabina Maria Grzyb, Niepojęte decyzje, 2021

event 2022/06/24
Cena końcowa
1 669 EUR

Sabina Maria Grzyb, Nokturn

event 2022/04/28
Cena końcowa
3 763 EUR

Sabina Maria Grzyb, ROMEO, ROMEO I JULIA 70 x 90 cm.

event 2022/04/07
Cena końcowa
4 324 EUR

Sabina Maria Grzyb, Pełnia w pustelni

event 2022/03/27
1 962 EUR

Sabina Maria Grzyb, Volare V, 2016

event 2022/03/11
Cena końcowa
1 829 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Doradcy, 2021

event 2021/11/27
Cena końcowa
5 979 EUR

Sabina Maria Grzyb, Cisza przed burzą, 2019

event 2021/11/19
Cena końcowa
3 586 EUR

Sabina Maria Grzyb, Volare X, 2018

event 2021/10/22
Cena końcowa
1 411 EUR

Sabina Maria Grzyb ( 1988 ), Pasjonatki, 2021

event 2021/10/21
Cena końcowa
3 649 EUR

Sabina Maria Grzyb , Pełnia w pustelni, 2021 r.

event 2021/09/10
Cena końcowa
1 805 EUR

Sabina Maria Grzyb, Nocturne Euphoria, 2015

event 2021/07/27
Cena końcowa
1 286 EUR

Sabina Maria Grzyb, Rozmowy nocą, 2019

event 2021/07/27
Cena końcowa
3 859 EUR

Sabina Maria Grzyb, Wędrowiec, 2020 - 2021 r.

event 2021/07/23
Cena końcowa
4 707 EUR

Sabina Maria Grzyb, As, 2021

event 2021/05/14
Cena końcowa
2 331 EUR

Sabina Maria Grzyb, Lodowy zmierzch 2017

event 2021/04/16
Cena końcowa
1 790 EUR

Sabina Maria Grzyb, Paralotnie, 2017

event 2021/02/02
1 766 EUR

event 2021/02/02
Cena końcowa
6 771 EUR

Sabina Maria Grzyb, Kompozycja X, 2019

event 2021/02/02
1 766 EUR

event 2021/02/02
Cena końcowa
2 865 EUR

Sabina Maria Grzyb, Plener, 2017

event 2021/02/02
Cena końcowa
1 302 EUR

Sabina Maria Grzyb, Maskarada, 2020

event 2021/01/15
Cena końcowa
10 031 EUR

Grzyb Sabina Maria, PODRÓŻ ONIRYCZNA, 2017

event 2020/12/17
Cena końcowa
474 EUR

Sabina Maria Grzyb, Ostatnia noc, 2020

event 2020/07/15
Cena końcowa
635 EUR

Sabina Maria Grzyb, Miłość w czasie zarazy, 2020

event 2020/07/04
Cena końcowa
1 061 EUR

Sabina Maria Grzyb, Korytarz do krainy, 2016

event 2020/05/25
482 EUR

Sabina Maria Grzyb, Plan ucieczki, 2020

event 2020/05/12
Cena końcowa
572 EUR

Grzyb Sabina Maria, LIST MIŁOSNY, 2019

event 2020/04/22
Cena końcowa
418 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bal lunatyków, 2020

event 2020/03/13
Cena końcowa
969 EUR

event 2020/02/26
Cena końcowa
3 332 EUR

event 2019/12/19
Cena końcowa
1 654 EUR

Sabina Maria Grzyb, Eldorado

event 2019/10/10
Cena końcowa
372 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bezsenna noc, 2019

event 2019/04/25
Cena końcowa
825 EUR

Sabina Maria Grzyb (Ur. 1988), Paralotnie

event 2018/11/28
Cena końcowa
329 EUR

Zobacz także

Aberdam Alfred 62 Adamczyk Paweł 3 Artymowska Zofia 37 Baj Stanisław 144 Bereźnicki Kiejstut 89 Berezowska Maja 178 Biliński łukasz 35 Birenbaum Iwona 52 Bober Wiesław 3 Bogusławski Wit 93 Borowski Andrzej 27 Bożek Kacper 234 Brewka Wojciech 115 Bruździńska Joanna 39 Buniek Joanna 45 Chlebek Monika 7 Chorzępa-Kaszub Anna 28 Chromy Bronisław 339 Cichoń Mariusz 23 Cieśla Maciej 80 Cybis Jan 81 Dąbrowski Paweł 152 Dałek Monika 259 Daniec Magdalena 52 Dobkowski Jan 633 Domańska Alicja 13 Domżalski Andrzej 88 Dorada-krawczyk Alina 57 Drzewiecka Izabela 224 Dubrowin Jan 103 Duda-Gracz Jerzy 275 Duduś Edyta 19 Dusza Karol 182 Dwurnik Edward 1622 Dymitrowicz Aleksander 2 Dziekański Mikołaj 5 Dzikiewicz-Obrąpalska Barbara 3 Dziopak Maria 23 Fenrych Małgorzata 44 Figurska Agnieszka 46 Fogtt Andrzej 140 Fronczak Andrzej 299 Gabryś Iwona 67 Gałązka Izabela 58 Gałustow Edward 30 Garbień Emilia 9 Gasiński Jan 9 Gerlach Eugeniusz 94 Gierowski Stefan 99 Giza Hugo 45 Golińska Dorota 34 Gołębiowska Karolina 3 Goś Emil 63 Grzech Wiesław 76 Grzyb Sabina 114 Hamera Andrzej 5 Herc Ilona 80 Hladka Khrystyna 37 Hoffmann Adam 32 Jammoul Majid 16 Jankowska Zuzanna 71 Jaśnikowski Jarosław 701 Jaszczak Marcin 95 Jaworska Ewa 25 Jeżak Grażyna 40 Kabala Justyna 9 Kachny Piotr 112 Kałużyński Paweł 20 Karłowicz Magdalena 81 Karwowska Magdalena 243 Kasprzak Andrzej 76 Kawka Renata 22 Kirilenko Roman 16 Klimek Grzegorz 88 Kloc Anna 4 Kołakowski Adam 73 Komorowska Małgorzata 1 Kopczyński Piotr 49 Korecki Wiktor 264 Korsak Maria 10 Kosarewska Anna 4 Kowalska Julia 36 Kozera Andrzej 9 Kraupe Janina 138 Kraupe-świderska Janina 116 Krężlak Robert 124 Kruszyńska-Mikulska Patrycja 222 Kukla Piotr 25 Kuryluk Ewa 44 Kwarciak Michał 31 Lasota Anna 2 Lawenda Barbara 12 Lengren Zbigniew 97 Leniec-Lincow Dorota 9 Leto Norman 108 Lewczuk Sławomir 33 Lipniewski Andrzej 33 łakomska Monika 61 Majcher Kamila 33 Maj Jadwiga 10 Mąka Michał 49 Makowski Zbigniew 100 Malesza Mikołaj 161 Malinowski Jacek 155 Marszałek Waldemar 56 Maślankiewicz Jacek 42 Mikulska Patrycja 227 Mitoraj Igor 464 Modzelewski Jarosław 112 Mokwa Marian 132 Motyka Krzysztof 4 Musiolik Romuald 57 Napieraj Jakub 39 Niedźwiedzka Elżbieta 2 Niekrasowa Maria 36 Nikiforow I. Siergiej 24 Nocoń Cyprian 50 Nowak Wiesław 36 Nurkan Patrycja 18 Obrąpalska-dzikiewicz Barbara 3 Ogrodowczyk Łukasz 3 Olbiński Rafał 1665 Olech Agnieszka 49 Olszyna Izabela 48 Ostrowska Iwona 21 Ostrowski Jan 126 Ostrowski Jan Bonawentura 121 Painta Marcin 53 Pałucha Jacek 103 Pawlikowski Waldemar 16 Perczak Sylwia 71 Pielucha Daniel 60 Piórek Weronika 20 Piotrowski Grzegorz L. 25 Płóciennik Henryk 478 Porada Paweł 217 Przewłocki Stanisław 130 Radziewicz Grzegorz 53 Reck Albert 37 Renata Magda 96 Ritter Maria 27 Romanowski Czesław 18 Rukszan Małgorzata 57 Rusin Emilia 22 Rytel-Skorek Magdalena 188 Salaburski Zdzisław 24 Sandecki Ludwik 8 Sarapata Joanna 139 Serwin Magdalena 66 Sętowski Tomasz 784 Siejko Magdalena 18 Siuda Anita 81 Skarzyński Andrzej 6 Słowikowski Michał 1 śmiały Tycjan 2 Sowiak Radosław 73 Sporski Alex 51 Sporski Wacław 74 Strokosz Marcin 69 świątczak-pjanka Klaudia 5 Szpyt Janusz 60 Szwabe Piotr (vel Pisz) 46 Szymankiewicz Szymon 6 Tetmajer-naimska Jadwiga 8 The Krasnals 121 Tojka Danuta 4 Tomalak Stanisław 139 Trusik Piotr 94 Voitekhovitch Vadim 33 Warlikowska Et Ber Małgorzata 21 Warlikowska Małgorzata 19 Wąsowski Paweł 85 Wątor Adam 88 Winiarczyk Wioletta 3 Wiśniewska Aleksandra 10 Wiszniewski Eugeniusz 15 Witkowski Tomasz 41 Wojnicka Marta 21 Wojtkowiak Jarosław 3 Wroński Andrzej 166 Zabiciel Paweł 2 Zaboklicki Wacław 17 Zakrzewski Włodzimierz 104 Zalewska Anna 18 Żegalski Leszek 59 żywiecki Aleksander 7