Jonasz Stern - Aukcje

Jonasz STERN (1904-1988), Pejzaż górski

event 2021/03/17
1 196 EUR

Jonasz STERN (1904-1988), Strefy, 1976

event 2021/03/10
22 152 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Kompozycja X, 1979

event 2020/12/16
Cena końcowa
26 398 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Dół, lata 70. XX w.

event 2020/12/16
5 593 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Bez tytułu, lata 50.

event 2020/11/04
1 307 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Bez tytułu, nd.

event 2020/06/18
1 239 EUR

event 2020/06/18
1 239 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Tablica czerwona, 1978

event 2020/03/16
Cena końcowa
32 627 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Bez tytułu, niedatowany

event 2020/03/16
Cena końcowa
1 631 EUR

Jonasz STERN (1904 - 1988), Bez tytułu, 1960

event 2020/03/16
1 843 EUR

event 2019/12/18
1 405 EUR

Jonasz Stern, Rytmy, 1954

event 2019/05/28
Cena końcowa
24 640 EUR

Jonasz Stern (1904-1988), Kompozycja

event 2019/04/27
820 EUR

Jonasz STERN (1904-1988), Życie

event 2019/04/25
584 EUR

Stern Jonasz, KOMPOZYCJA, 1970

event 2018/12/09
11 137 EUR

Jonasz Stern, Bez tytułu

event 2018/11/14
512 EUR