Wojciech Ćwiertniewicz - Aukcje

Urodzony w 1955 r. w Krościenku nad Dunajcem. W latach 1976-1981 studiował malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Laureat Nagrody Krytyki Artystycznej im. Cypriana Kamila Norwida za rok 1987 oraz Nagrody „Exitu” za rok 2008. Jego prace znajdują się w wielu prestiżowych kolekcjach publicznych, takich jak zbiory Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, czy Biblioteki Głównej ASP w Krakowie. Jest autorem 68. indywidualnych wystaw malarstwa, jego prace stanowiły także część ponad 100 wystaw zbiorowych. 

Ważniejsze wystawy indywidualne:

  • 1986 - Malarstwo, Galeria Promocyjna, Warszawa
  • 1990 - Nowe obrazy, Starmach Gallery, Kraków
  • 1992 - Malarstwo, Starmach Gallery, Kraków
  • 2000 - Obrazy nie ostatnie, Otwarta Pracownia, Kraków
  • 2006 - Projekcje, Otwarta Pracownia, Kraków
  • 2008 - Mężczyźni, Galeria aTak, Warszawa
  • 2009 - Życie po życiu, Galeria Kameralna BGSW, Słupsk
  • 2011 - Ceci n’est pas un paysage, Skład Solny, Kraków
  • 2012 - Świętości, Galeria Malarstwa ASP, Kraków
  • 2012 - Serendipity, Galeria Centrum (d. Sektor I), Katowice.
 
 

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955), Bez tytułu (72),1990

event 2021/03/17
Cena końcowa
343 EUR
 
 
 
 

Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu, 2019

event 2020/11/08
Cena końcowa
197 EUR
 
 

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955), Bez tytułu

event 2020/07/01
Cena końcowa
317 EUR
 

Wojciech Ćwiertniewicz, Z Madery, 1987

event 2020/06/29
brak ofert
113 EUR
 
 

Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (53), 2010

event 2020/04/14
brak ofert
109 EUR
 

Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (84), 2008

event 2020/03/12
brak ofert
116 EUR
 

Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (133), 2005

event 2020/02/18
brak ofert
117 EUR

Zobacz także

Aleszkiewicz Paweł 42 Bator Andrzej 51 Białowąs Daniel 58 Blekiewicz Zbigniew 21 Borowski Waldemar 38 Bożek Kacper 194 Braun Bernard 17 Breitenbach łukasz 50 Brzyzek Mariusz 26 Bubak Piotr 74 Caban Jolanta 30 Cebula Zbigniew 3 Chołda Małgorzata 16 Cieślewski Tadeusz (ojciec) 104 Cieślewski Tadeusz (syn) 104 Ciosek Bogumiła 22 Cybulski Tadeusz 24 Czyżewski Tytus 12 Dąbrowski Paweł 126 Dałek Monika 240 Dmitruk Jerzy 37 Dobosz Olimpia 69 Dołgań Feliks 8 Domżalski Andrzej 71 Drabarek Mariusz 183 Duda Iwona 34 Duszniak Danuta 7 Dzierż Edyta 4 Fronczak Andrzej 228 Gałązka Izabela 42 Gawroński Eugeniusz 1 Gebethner Robert 22 Gołajewska Wiesława 6 Gruszecki Roman 18 Grzeskiewicz Helena 6 Horbowy Zbigniew 80 Huculak łukasz 19 Jaczyński Kamil 48 Jankiewicz łukasz 169 Jankowska Magdalena 7 Janyst Kuba 26 Jarkiewicz Edyta 1 Jarzymowska Anna 213 Jaszewski Jakub 9 Jirák František 4 Kalina Andrzej 5 Kappa Alicja 161 Kargol Krzysztof 26 Karwowska-Wnuczak Julitta 41 Kenio Tobiasz 56 Kępka Magda 73 Kępka Magdalena 70 Kieca Barbara 7 Kielar Andrzej 17 Kleiner Dominique 3 Klimas Paulina 22 Kołakowska Ewelina 103 Kortyka Stanisław 45 Krzymińska-Śluborska Monika 15 Kuran Tomasz 156 Kurek Magdalena 183 Lacheta Aleksandra 50 Laszczyk Sebastian 5 łakomska Monika 41 łakomska-muszanka Janina 192 Mądzelewska Edyta 79 Magiera Janusz 8 Majchrzak Marlena 25 Malczewski Jacek 514 Markowski Eugeniusz 67 Masaliti Natali 10 Mazurek Waldemar 101 Mikołajczyk Joanna 57 Miliński Dariusz 46 Misztal Joanna 116 Mitoraj Igor 237 Naruszewicz Mieczysław 17 Nasada-Wojtal Natalia 54 Nieroda Damian 22 Niewdana Jakub 156 Nogaj Piotr 72 Nosowicz Anna 33 Nowosad Diana 40 Olbiński Rafał 1254 Olech Agnieszka 42 Oleszkiewicz Anna 21 Olszewska-Kołodziejska Aneta 36 Opałka Roman 123 Ostrowska Iwona 19 Pabis Małgorzata 79 Painta Marcin 52 Pająk Krzysztof 41 Pałach Beata 50 Panek Marian 13 Pataraia David 66 Pawlak Włodzimierz 121 Pelipas Olga 52 Pera Joanna 34 Perczak Sylwia 52 Piasecki Robert 49 Piórko Marta 115 Piórko Marta Julia 110 Pomianowski Wojciech 6 Potacki Wincenty 14 Potakiewicz Agata 2 Radomska Dominika 97 Reiter Julia 59 Rembieliński Piotr 38 Richter Hans 1 Roliński Feliks 2 Rosciecha Agata 48 Rozmus Natalia 28 Różyc Dariusz Franciszek 95 Różyc Franciszek 96 Rytel Magdalena 167 Rytel-skorek Magdalena 161 Sadowski Stefan 10 Sadulski Adam 12 Schab David 32 Sikora Jacek 115 Slevogt Max 1 śliwa Aneta 133 Słuczan-orkusz Jerzy 85 Stachurski Marian 13 Stanisz Anna 39 Staręga Iza 56 Starowieyski Franciszek 329 Stępiński Maciej 1 Stolarczyk Piotr 2 Strokosz Marcin 45 świgulska Mariola 448 Szukalski Stanisław 62 Szumska Joanna 49 Szyszko Władysław 10 Tomalak Stanisław 132 Tomaszewski Lubomir 10 Trojan Henryk 46 Tumińska Marta 11 Urbaniec Maciej 8 Veltuzen Maria 9 Wahl Bożena 24 Warzecha Filip 20 Wieniawa-narkiewicz Konrad 7 Wnuk Lidia 26 Wnuk-Moskalska Kinga 34 Wójcik Danuta 18 Wojtal Natalia 54 Woroniec Piotr 121 Wroński Andrzej 108 Wrzesień Józef 9 Żarów Diana 3 Zdybał Mariusz 60 żejmo Dariusz 11 Zień Maciej 1 Zin Wiktor 39 Ziółkowska Jolanta 13
keyboard_arrow_up
add