Urodzona w 1989 r. Absolwentka ZPSP w Łodzi. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, w pracowni Grafiki prof. Krzysztofa Wawrzyniaka. Zajmuje się malarstwem, grafiką i fotografią. W kręgu jej zainteresowań artystycznych znajdują się takie techniki jak akwaforta, litografia, kolaż czy liternictwo. Motywem przewodnim w jej pracach jest architektura, która poddana jest transformacji i stanowi nową przestrzeń bytu. To próba stworzenia nowej wizualnej opowieści miejskiej, która pozwala zobaczyć miasto od strony wewnętrznej, duchowej. Poprzez wprowadzone modyfikacje architektoniczne w korelacji przedstawionych postaci tworzy nowy odrealniony świat zrozumiały jedynie przez artystkę. Jest to pewnego rodzaju przedstawienie teatralne oparte na doświadczeniach życiowych w określonym czasie i przestrzeni. Jej prace były prezentowane i nagradzane w Polsce oraz na świecie, m.in. we Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Japonii, RPA, Brazylii i Chinach. W 2010 zdobyła nagrodę indywidualną w konkursie na Ex - Libris 30.
Wybrane wystawy:
- Staż Graficzno Typograficzny, Książka Artystyczna, Centrum Grafiki KAUS, Urbino, Włochy
- Wystawa zbiorowa, Mała Forma Graficzna, Amcor Tobacco Packaging Polska
- Międzynarodowa wystawa zakwalifikowanych prac do Print Award Carmen Arozena, Hiszpania
- „Emocjonalnie” wystawa indywidualna, Bekstejdż Records, Łódź
- SztukoPoruszenie, Wieczór Kultury z Connecting Arts, ŁDK, Łódź
- Eksperymentarium i Goście, Przegląd grafiki studenckiej, Galeria ASP, Łódź
- The 46th Yokosuka Peace Exhibition of Art, Kanagawa, Japonia
- Nagroda Indywidualne Stypendium w Międzynarodowym Centrum Grafiki KAUS, Urbino, Włochy
- „Pierwsza Wystawa” z cyklu wystaw w Cotton House, Łódź
- Wystawa studentów i pedagogów z Katedry Grafiki Artystycznej ASP Łódź, Warszawie
- Międzynarodowa wystawa zakwalifikowanych prac do Guanlan International Print Biennial, China Printmaking Museum, Chiny
- Wystawa laureatów 32. Konkursu im. Wł. Strzeminskiego, Sztuki Piękne 2015, Miejska Galeria Sztuki, Łódź
- Nagroda Galerii Promocji Młodych przy Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo" w XXXII Konkursie im. Władysława Strzemińskiego - SZTUKI PIĘKNE, Łódź
- Nagroda Kolegium Rektorskiego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w XXXII Konkursie im. Władysława Strzemińskiego - SZTUKI PIĘKNE, Łódź
- Udział w wystawie Pierwsza Wystawa Galerii ASP, Galeria ASP Piotrkowska 68, Łódź
- Wystawa indywidualna "Urbinola etc." | Galeria Pomiędzy, Łódź
- Cykl Międzynarodowych wystaw "Rhinos are coming"
- Sala de exposiçoes do Centro Cultural CEEE Erico Verissimo w Lizbonie, Portugalia
- Torre de Belém Galeria da FBAUL Goethe Institut w Porto Alegre, Brazylia
- Centre for African Studies Gallery- Uniwersytet w Cape Town, Republika Południowej Afryki
- Sympozjum Graficzne FLASH DRAWING TOUR - URBINO-FANO-ŁÓDŹ, które odbyło się w Międzynarodowe Centrum Grafiki KAUS Urbino. Wystawa zrealizowanych prac w Colleggio Raffaello w Urbino, Włochy