Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Eugeniusz Waniek - Aukcje

 

Eugeniusz WANIEK, Portret kobiety

event 2022/10/14
brak ofert
249 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Krajobraz z kolcami, 1960

event 2022/06/30
brak ofert
2 144 EUR
 

Eugeniusz Waniek, Dante i Matylda

event 2022/04/23
brak ofert
1 399 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009), Zadumany, 2003

event 2022/03/30
Cena końcowa
76 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009), Motyw z Plant, 1975

event 2022/03/30
Cena końcowa
51 EUR
 
 

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009), Skalisty brzeg

event 2022/03/30
Cena końcowa
164 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), W zamieci

event 2021/12/15
Cena końcowa
913 EUR
 
 

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009), Macierzyństwo

event 2021/10/06
Cena końcowa
246 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009), Gęstwina - Las

event 2021/10/06
Cena końcowa
91 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Bezrobotny, 1932

event 2021/06/30
brak ofert
4 193 EUR
 

Eugeniusz Waniek, Drzewo wolności

event 2021/05/08
brak ofert
3 292 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Bezrobotny, 1932

event 2020/11/18
brak ofert
5 077 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Nicea, 1984

event 2020/10/14
brak ofert
445 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Vanitas, 1992

event 2018/12/18
brak ofert
699 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Dante i Matylda, 1993

event 2018/12/18
brak ofert
1 562 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Autoportret, 1933

event 2018/11/21
brak ofert
3 030 EUR
 

Waniek Eugeniusz, "Wisła pod Wawelem", 1986 r.

event 2016/11/19
Cena końcowa
300 EUR
 

Waniek Eugeniusz, Drzewo wolności, 1964

event 2016/07/12
brak ofert
3 596 EUR
 

Eugeniusz WANIEK (1906-2009), Drzewo wolności, 1964

event 2016/03/23
brak ofert
4 167 EUR

Zobacz także

Abako Witold 114 Achtelik Lena 12 Arciszewski Kornel 53 Axer Otto 116 Banaszewski Roman 215 Bator Andrzej 63 Bembenista Jan 62 Berdak Janina 8 Berdak Stefan 11 Bereś Bettina 23 Brade Malwina De 57 Branas Przemek 1 Brussel Anna 81 Burke Edmund 18 Caban Jolanta 40 Caban Sylwia 87 Cesłowska Daria 10 Chołda Igor 44 Chołda Igor (aqualoopa) 44 Cieślewski Tadeusz 144 Cyganek Jacek 67 Czechowska Bogna 11 Czechowski Grzegorz 32 Czejgis Michał 86 Czurakowska Michalina 160 Daniec Magdalena 54 Dołgań Feliks 8 Dudziński Andrzej 19 Dydo Mariusz 170 Fini Leonor 95 Fronczak Andrzej 303 Gabryś Iwona 72 Gawlak Michał 12 Gliszczyński Krzysztof 7 Góra Paulina 52 Górski Jakub 28 Gorzkiewicz Oskar 66 Grabowski Paweł 78 Gruszczyński Filip 51 Hakobyan Mihran 43 Ilow Daria 1 Izdebski-cruz Krzysztof 288 Jaworski Robert 57 Jędrczak Michał 110 Karłowicz Magdalena 83 Kasprzak Andrzej 77 Kazikowski Tomasz 63 Kisling Mojżesz 566 Kochanowski Roman 54 Kortyka Stanisław 69 Kościółek Roland 45 Kozłowski Hieronim 24 Krężlak Robert 127 Krzywiński Krzysztof 55 Lachur Zdzisław 149 Laskowska Magdalena 47 Lipka Weronika 45 Lisowski Michał 24 Lutomski Zbigniew 113 Łoziński Filip 335 Łozowski Krzysztof 49 Łukasik Jarosław 77 Makowska Magdalena 30 Mańkowska Anna 134 Marek Julia 8 Markunas Jacek 31 Masaliti Natali 21 Masionek Dawid 65 Masionek Tomasz 61 Maślakiewicz-brzozowska Anna 23 Matsehora Olena 12 Mikołajczyk Joanna 78 Milczarek Dariusz 20 Miliński Dariusz 104 Minciel Eugeniusz 31 Mistak Tomasz 48 Mitoraj Igor 483 Morozowa Tatiana 4 Motelski Robert 16 Mura Beata 88 Musiolik Romuald 61 Muter Mela (mutermilch Maria Melania) 106 Napieracz Jerzy 6 Niewdana Jakub 196 Niewęgłowski Marcin 20 Nikiforow I. Siergiej 24 Nogaj Piotr 122 Nosowicz Anna 40 Nowak Adam 6 Nowak Krystyna 60 Nowakowska Krystyna 55 Nowak Wiesław 36 Oleszkiewicz Anna 47 Ossowska Kamila 35 Owczarek Łukasz 256 Pawłowska Agnieszka 24 Piestrzeniewicz Pola 133 Pietkiewicz Rajmund 5 Pietrasz Wojciech 11 Pietrzykowska Agnieszka 19 Płonka Anna 66 Płotnikow Konstantyn 91 Pochwalski Kasper 417 Podlasiński Jacek 55 Potyra Eliza 13 Pronaszko Zbigniew 102 Raczyński Krzysztof 17 Rafalski Andrzej 43 Rapacki Józef 89 Rostworowski Stefan 12 Rozmus Natalia 35 Rubaszewski Paweł 53 Ruszkiewicz Marek 2 Rynkiewicz Iwo 103 Rytel-Skorek Magdalena 191 Rzążewska Wioleta 28 Sadowska Maria 28 Sajewski Andrzej 125 Sandecki Ludwik 8 Sarapata Joanna 146 Sawulak Włodzimierz 48 Sętowski Tomasz 842 Skulicz Witold 4 Śliwa Aneta 132 Sowiak Radosław 74 Sroka Jacek 96 Stabryła Sylwester 30 Stachura Iwona 40 Staręga Iza 73 Starowieyski Franciszek 426 Stępień Anna 89 Stokfisz-Delarue Jan 464 Stokfisz Jan 481 Strojna Agnieszka 8 Świniarski Tadeusz 59 Tobolewski Tomasz 83 Tukan-wolski Eugeniusz 427 Uchman Magdalena 49 Uniechowski Antoni 184 Wadas Andrzej 12 Wadas Wojciech 1 Walicki Leszek 13 Waltoś Jacek 24 Wąsowski Paweł 85 Weiss Wojciech 917 Wilczkiewicz Erazm 107 Wilkoń Józef 506 Woroniec Piotr 172 Wróbel Michał 27 Wroński Andrzej 174 Yasin Aleksander 75 Zalewska Paulina 137 Żaroffe Jan 6 Zawadzka Ewa 72 Żejmo Dariusz 30
keyboard_arrow_up