Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Jacek Fedorowicz - Aukcje

Jacek Fedorowicz to niezwykła postać, która zajmowała się między innymi radiem, reżyserią czy satyrą. Z wykształcenia malarz urodził się 1937 roku w Gdyni. Choć spędzał wiele czasu z pędzlem i farbami przy sztalugach to często uciekał od tego zajęcia do klubów studenckich. Artysta ukończył studia na Wydziale Malarstwa Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. W OneBid znajdziesz rysunki Jacka Fedorowicza, które są ciekawym, pełnym ironii komentarzem do rzeczywistości. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w prace tego wszechstronnie uzdolnionego artysty? Dowiedz się więcej o rysunkach artystycznych Jacka Fedorowicz oraz licytowaniu w OneBid.

 

Jacek Fedorowicz(ur.1937),Ład i praca

event 2022/10/23
Cena końcowa
135 EUR
 

Jacek Fedorowicz(ur.1937),Spowiedź

event 2022/10/23
Cena końcowa
110 EUR
 

Jacek Fedorowicz,Spowiedź

event 2022/04/10
brak ofert
106 EUR
 

Jacek Fedorowicz,Ład i Praca

event 2022/04/10
brak ofert
85 EUR
 

Jacek Fedorowicz, Sol-Solarium (1984)

event 2016/12/10
brak ofert
134 EUR

Jacek Fedorowicz – co warto o nim wiedzieć?

Jacek Fedorowicz jest dla wielu przede wszystkim aktorem oraz satyrykiem, który świat traktuje z przymrużeniem oka. Jest też znany jako radowiec – przez wiele lat prowadził satyryczną audycję 60 minut na godzinę. Natomiast najpopularniejsza była jego audycja Kolega Kierownik, którą wielu uznaje się za najbardziej znaną w historii III programu Polskiego Radia.

Jego rysunki wyrażały prawdę przez satyrę i karykaturę. Swoje prace wystawiał najczęściej na terenach kościelnych, co było jedynym wyjściem ze względu na brak legalności jego działań.

Jacek Fedorowicz pracował również w telewizji – w latach 1995–2005 prowadził w TVP kultowy program satyryczny Dziennik telewizyjny.

Rysunki Jacka Fedorowicza – czym się wyróżniają?

Rysunki Jacka Fedorowicza to przede wszystkim karykatury, dlatego widoczne na nich postaci przybierają niestandardowe kształty. Wiele spośród nich komentowała rzeczywistość. Często na jego pracach oprócz samych postaci są widoczne napisy, które dopełniają rysunek.

W OneBid znajdziesz rysunki Jacka Fedorowicza pochodzące przede wszystkim z lat 80. Duża ich część jest komentarzem odnośnie do Solidarności i Lecha Wałęsy.

Czy warto inwestować w rysunki Jacka Fedorowicza?

Rysunki artystyczne Jacka Fedorowicza utrzymują cenę najczęściej na poziomie kilkuset złotych. Są dobrym sposobem na inwestycję dla osób, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia, a ich budżet jest na dość niskim poziomie. Fedorowicz Jacek to niezwykle znana w Polsce postać, dlatego jego rysunki mogą cieszyć się coraz większą popularnością w przyszłości, a ich cena będzie rosła.

Prace artysty są też gratką dla osób, które poszukują sposobu na nietuzinkowe udekorowanie mieszkania. Satyryczny rysunek na ścianie będzie wyglądał ciekawie, a dzięki stonowanej kolorystyce łatwo wkomponować go we wnętrze.

Rysunki i sztuka – dlaczego warto w nie inwestować?

Rysunki Jacka Fedorowicza i innych artystów, a także inne dzieła sztuki mogą okazać się w tych czasach dobrym sposobem na ulokowanie kapitału. Kiedy pieniądz wciąż traci na wartości, warto szukać ciekawych sposobów na inwestycję. Dzięki dużej różnorodności przedmiotów kolekcjonowanie sztuki nie musi być przeznaczone wyłącznie dla najbogatszych i doświadczonych osób. Niektóre dzieła mają niski próg wejścia, a ze względu na atrakcyjną cenę ryzyko poniesienia strat jest niewielkie. Inwestowanie w dzieła wymaga intuicji i znajomości trendów.

Rysunki Jacka Fedorowicza i nie tylko – sprawdź więcej aukcji w OneBid!

W OneBid znajdziesz o wiele więcej rysunków do licytowania. Oprócz prac Jacka Fedorowicza dostępne są między innymi aukcje z dziełami Tadeusza Kantora, Jana Nowaka i wielu innych.

Rysunki są tylko niewielką częścią dostępnych u nas ofert. Znajdziesz też mnóstwo obrazów – zarówno współczesnych, jak i dawnych. Wśród nich są dzieła sztuki, które sprawdzą się dla doświadczonych kolekcjonerów oraz takie, które ze względu na atrakcyjną cenę będą odpowiednie dla osób rozpoczynających przygodę z kolekcjonowaniem sztuki.

Znajdziesz obrazy polskich i zagranicznych artystów. Dzieła przedstawiają między innymi martwą naturę, pejzaże czy portrety. Niektóre z nich są idealnym sposobem na ulokowanie kapitału, natomiast część z nich stanie się wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Oczywiście te dwie funkcje możesz połączyć.

Poznaj inne aukcje dostępne w OneBid!

Rysunki i obrazy to nie wszystko, co znajdziesz w aukcjach OneBid. Możesz zdecydować się na inwestowanie w plakaty. To świetny pomysł, jeśli jesteś fanem filmów. Plakaty najczęściej mają atrakcyjną cenę, a jednocześnie widoczne jest coraz większe zainteresowanie tą formą sztuki. Dzięki temu możesz się spodziewać, że w przyszłości cena za nie wzrośnie. Plakat związany z filmem pozwoli Ci też urozmaicić aranżację pomieszczenia. Jeśli chcesz w przyszłości sprzedać plakat z zyskiem, szukaj wśród bardzo rzadkich egzemplarzy.

W OneBid dostępne są też aukcje z meblami oraz elementami dekoracyjnymi do pomieszczenia. Znajdziesz wśród nich między innymi fotele z PRL-u, kolorowe wazony oraz nietuzinkowe świeczniki. Sprawdź też aukcje z wyrobami jubilerskimi – biżuteria to zdecydowanie coś, w czym warto ulokować kapitał. Na naszym portalu aukcyjnym nie brakuje licytacji banknot, monet oraz książek.

Licytuj w OneBid bez wychodzenia z domu!

Nasz portal aukcyjny z wartościowymi przedmiotami jest skierowany zarówno dla doświadczonych kolekcjonerów, jak i osób rozpoczynających przygodę ze zbieraniem dzieł sztuki. Zaletą OneBid jest możliwość licytowania interesujących przedmiotów bez wychodzenia z domu. Po zarejestrowaniu się w portalu wystarczy czekać na licytację rzeczy. Jeśli nie możesz być w czasie rzeczywistym na aukcji, skorzystaj z opcji złóż limit. Dzięki niej przedmiot będzie licytowany w Twoim imieniu w ustawionym przez Ciebie wcześniej budżecie.

W OneBid jest mnóstwo funkcji, które ułatwiają korzystanie z portalu. Jedną z nich jest możliwość dodania artysty do ulubionych. Jeśli jego dzieło pojawi się na aukcji, otrzymasz powiadomienie. Masz więc pewność, że nie ominie Cię szansa na zdobycie wyjątkowego obrazu czy rysunku. Zwróć też uwagę na wygodną wyszukiwarkę, w której sprawdzisz, jakie są dzieła o konkretnym motywie.

Zobacz także

Achtabowska Marta 44 Alvarone Ivo 151 Aniszewski Dariusz 2 Aniszewski Zenon 27 Artme Grupa 42 Banaszewski Roman 215 Baranowski Henryk 100 Bednarski Jan 13 Boloni Tudor 5 Bratkowski Roman 84 Chabior Janusz 3 Cieślewski Tadeusz 144 Czernicki Łukasz 12 Dominik Tadeusz 273 Drygała Karolina 12 Duda-Gracz Jerzy 283 Dudziński Andrzej 19 Dwurnik Edward 1683 Dydo Mariusz 170 Filipek Jarosław 173 Gasiński Jan 9 Geppert Eugeniusz 97 Głażewska Joanna 30 Haponiuk Jerzy 11 Hoppe Maciej 116 Jagóra Malwina 85 Jamontt Bronisław 17 Jaraczewski Zbigniew 12 Jaworski Ryszard 16 Kappa Alicja 281 Kierpal Antoni 49 Kiulin Zbigniew 1 Kobyliński Szymon 20 Konieczny Marian 29 Korecki Wiktor 272 Kosowski Kosma 1 Kurkowski Andrzej 28 Lachur Zdzisław 149 Lenczowski Marcin 52 Lengren Zbigniew 98 Łękawa Paweł 6 Macedoński Adam 11 Maciąg Ludwik 529 Markunas Jacek 31 Michoń Maria 119 Miscewy Mieczysław 57 Mitoraj Igor 483 Mokwa Marian 134 Motłoch Tomasz 25 Mucha Grażyna 104 Napieracz Jerzy 6 Nikifor Krynicki 440 Pieniążek Stefan 9 Piórko Marta 140 Piórko Marta Julia 133 Piskorowski Kacper 33 Polo Marco 27 Półkośnik Joanna 61 Porada Paweł 224 Purzycka Edyta 151 Ritter Maria 27 Rolicz Stanisław 72 Roybal Joyce 2 Rubczak Jan 105 Rybkowski Tadeusz 335 Rzepiński Czesław 131 Sawulak Włodzimierz 48 Serafin Władysław 453 Sitnikova Nadiia 83 Sokołowski Robert 2 Sowier-Kasprzyk Izabella 25 Spryszyński Michał 51 Staniszewski Leon 2 Starowieyski Franciszek 426 Stolarczyk Robert 17 Suchanek Antoni 141 Sujka Piotr 11 Świgulska Mariola 673 Swoboda Adam 110 Sypniewski Feliks 14 Szczygliński Henryk 50 Tarkowski Tadeusz 51 Tarnowski Jacek 30 Tarnowski Jacek Jan 19 Tetmajer Włodzimierz 182 Tukan-wolski Eugeniusz 427 Uniechowski Antoni 184 Wallis-joniak Teresa 55 Wieczorek Ewa 40 Wilkoń Józef 508 Wiśniewski Stanisław 20 Wolska Izabela 23 Wygrzywalski Feliks Kazimierz 26 Wygrzywalski Feliks Michał 137 Zin Wiktor 66 Żurawski Stanisław 245
keyboard_arrow_up