Sabina Maria Grzyb - Aukcje

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na wydziale Malarstwa i Rzeźby. Tytuł magistra sztuki uzyskała w marcu 2017 r.

Wystawy indywidualne

  • 2014 - "FUZJA"- w Domu Kultury BAKARA, Wrocław
  • 2015 - "Dotyk Natury" Muzeum Regionalne, Środa Śląska
  • 2015 - "Malarstwo Sabiny Marii" Dom Kultury, Brzeg Dolny
  • 2017 - "Pejzaż Jednego Motywu", Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław
  • 2018 - "Kraina Oniryczna" Galeria Małgosia, Wrocław
  • 2019 - "Formy Statyczne" - Galeria Bardzo Biała, Warszawa

Sabina Maria Grzyb , Pełnia w pustelni, 2021 r.

event 2021/09/10
Cena końcowa
1 805 EUR

Sabina Maria Grzyb, Nocturne Euphoria, 2015

event 2021/07/27
Cena końcowa
1 286 EUR

Sabina Maria Grzyb, Rozmowy nocą, 2019

event 2021/07/27
Cena końcowa
3 859 EUR

Sabina Maria Grzyb, Wędrowiec, 2020 - 2021 r.

event 2021/07/23
Cena końcowa
4 707 EUR

Sabina Maria Grzyb, As, 2021

event 2021/05/14
Cena końcowa
2 331 EUR

Sabina Maria Grzyb, Lodowy zmierzch 2017

event 2021/04/16
Cena końcowa
1 790 EUR

Sabina Maria Grzyb, Paralotnie, 2017

event 2021/02/02
1 766 EUR

event 2021/02/02
Cena końcowa
6 771 EUR

Sabina Maria Grzyb, Kompozycja X, 2019

event 2021/02/02
1 766 EUR

event 2021/02/02
Cena końcowa
2 865 EUR

Sabina Maria Grzyb, Plener, 2017

event 2021/02/02
Cena końcowa
1 302 EUR

Sabina Maria Grzyb, Maskarada, 2020

event 2021/01/15
Cena końcowa
10 031 EUR

Grzyb Sabina Maria, PODRÓŻ ONIRYCZNA, 2017

event 2020/12/17
Cena końcowa
474 EUR

Sabina Maria Grzyb, Ostatnia noc, 2020

event 2020/07/15
Cena końcowa
635 EUR

Sabina Maria Grzyb, Miłość w czasie zarazy, 2020

event 2020/07/04
Cena końcowa
1 061 EUR

Sabina Maria Grzyb, Korytarz do krainy, 2016

event 2020/05/25
482 EUR

Sabina Maria Grzyb, Plan ucieczki, 2020

event 2020/05/12
Cena końcowa
572 EUR

Grzyb Sabina Maria, LIST MIŁOSNY, 2019

event 2020/04/22
Cena końcowa
418 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bal lunatyków, 2020

event 2020/03/13
Cena końcowa
969 EUR

event 2020/02/26
Cena końcowa
3 332 EUR

event 2019/12/19
Cena końcowa
1 654 EUR

Sabina Maria Grzyb, Eldorado

event 2019/10/10
Cena końcowa
372 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bezsenna noc, 2019

event 2019/04/25
Cena końcowa
825 EUR

Sabina Maria Grzyb (Ur. 1988), Paralotnie

event 2018/11/28
Cena końcowa
329 EUR

SABINA MARIA GRZYB, KRÓLEWNA, 2017

event 2018/09/21
Cena końcowa
358 EUR

Sabina Maria Grzyb, bez tytułu

event 2018/09/19
Cena końcowa
192 EUR

Sabina Maria Grzyb, Stabilne więzi III, 2017

event 2018/09/18
Cena końcowa
301 EUR

Sabina Maria Grzyb, Zmrok, 2017

event 2018/09/04
117 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bez tytułu, 2018

event 2018/08/25
Cena końcowa
138 EUR

Sabina Maria Grzyb, CYRK, 2018

event 2018/08/04
Cena końcowa
382 EUR

Sabina Maria Grzyb, Nim zapadnie zmrok, 2018

event 2018/05/11
Cena końcowa
340 EUR

Sabina Maria Grzyb, Akrobaci, 2018

event 2018/03/16
Cena końcowa
597 EUR

Sabina Maria Grzyb, Integracja IV, 2017

event 2018/02/02
Cena końcowa
370 EUR

Sabina Maria Grzyb, Ucieczka po spokój

event 2017/12/07
Cena końcowa
210 EUR

Sabina Maria Grzyb, Na wschód, 2017

event 2017/11/24
Cena końcowa
334 EUR

Sabina Maria Grzyb, Integracje III, 2017

event 2017/10/13
Cena końcowa
275 EUR

Sabina Maria Grzyb, Skrzypek na dachu, 2016

event 2017/09/06
Cena końcowa
138 EUR

Sabina Maria Grzyb, Słowianki, 2017

event 2017/08/30
117 EUR

Sabina Maria Grzyb, Seszele, 2017

event 2017/08/05
Cena końcowa
279 EUR

Zobacz także

Baj Stanisław 79 Biliński łukasz 23 Bogusławski Wit 80 Borowski Andrzej 9 Bożek Kacper 195 Buniek Joanna 38 Cieśla Maciej 74 Dąbrowski Paweł 131 Dałek Monika 242 Daniec Magdalena 46 Domańska Alicja 8 Domżalski Andrzej 71 Dorada-krawczyk Alina 44 Duduś Edyta 17 Dwurnik Edward 1167 Dyląg Weronika 4 Fenrych Małgorzata 30 Figurska Agnieszka 42 Fronczak Andrzej 236 Gabryś Iwona 37 Gałązka Izabela 42 Gasiński Jan 7 Gierowski Stefan 75 Giza Hugo 35 Golińska Dorota 34 Goś Emil 57 Grzech Wiesław 19 Herc Ilona 52 Jaśnikowski Jarosław 455 Kabala Justyna 9 Kasprzak Andrzej 72 Klimek Grzegorz 62 Komorowska Małgorzata 1 Kopczyński Piotr 49 Korecki Wiktor 195 Kowalska Julia 33 Kozera Andrzej 9 Krężlak Robert 98 Kwarciak Michał 7 Lesińska Donata 43 Lipniewski Andrzej 16 łakomska Monika 42 Majcher Kamila 29 Mąka Michał 34 Malesza Mikołaj 105 Malinowski Jacek 151 Mitoraj Igor 249 Mokwa Marian 111 Napieraj Jakub 29 Nasada-Wojtal Natalia 61 Niedźwiedzka Elżbieta 2 Nocoń Cyprian 29 Nowak Wiesław 27 Olech Agnieszka 42 Painta Marcin 52 Pałucha Jacek 68 Perczak Sylwia 55 Piotrowski Grzegorz L. 22 Przewłocki Stanisław 86 Radziewicz Grzegorz 21 Reck Albert 16 Renata Magda 79 Rukszan Małgorzata 53 Rusin Emilia 16 Rytel Magdalena 174 Rytel-skorek Magdalena 168 Salaburski Zdzisław 20 Serwin Magdalena 60 Siejko Magdalena 15 Siuda Anita 56 Skarzyński Andrzej 9 śmiały Tycjan 2 Sporski Alex 38 Sporski Wacław 49 świątczak-pjanka Klaudia 3 Szmaj Stefan 121 Szynal Natalia 21 Tobolewski Tomasz 59 Tojka Danuta 4 Tomalak Stanisław 133 Trusik Piotr 88 Winiarczyk Wioletta 3 Witkowski Tomasz 43 Wojtal Natalia 61 Wroński Andrzej 115 Zabiciel Paweł 2 Zalewska Anna 17 żegalski Leszek (pseud. Maestro) 35
+