Sabina Maria Grzyb - Aukcje

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na wydziale Malarstwa i Rzeźby. Tytuł magistra sztuki uzyskała w marcu 2017 r.

Wystawy indywidualne

  • 2014 - "FUZJA"- w Domu Kultury BAKARA, Wrocław
  • 2015 - "Dotyk Natury" Muzeum Regionalne, Środa Śląska
  • 2015 - "Malarstwo Sabiny Marii" Dom Kultury, Brzeg Dolny
  • 2017 - "Pejzaż Jednego Motywu", Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław
  • 2018 - "Kraina Oniryczna" Galeria Małgosia, Wrocław
  • 2019 - "Formy Statyczne" - Galeria Bardzo Biała, Warszawa

Sabina Maria Grzyb, CARMEN, 2021

event 2022/09/22
3 176 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Kamikadze, 2022

event 2022/06/25
Cena końcowa
4 707 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Noc

event 2022/06/25
1 528 EUR

Sabina Maria Grzyb, Niepojęte decyzje, 2021

event 2022/06/24
Cena końcowa
1 669 EUR

Sabina Maria Grzyb, Nokturn

event 2022/04/28
Cena końcowa
3 763 EUR

Sabina Maria Grzyb, ROMEO, ROMEO I JULIA 70 x 90 cm.

event 2022/04/07
Cena końcowa
4 324 EUR

Sabina Maria Grzyb, Pełnia w pustelni

event 2022/03/27
1 962 EUR

Sabina Maria Grzyb, Volare V, 2016

event 2022/03/11
Cena końcowa
1 829 EUR

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988), Doradcy, 2021

event 2021/11/27
Cena końcowa
5 979 EUR

Sabina Maria Grzyb, Cisza przed burzą, 2019

event 2021/11/19
Cena końcowa
3 586 EUR

Sabina Maria Grzyb, Volare X, 2018

event 2021/10/22
Cena końcowa
1 411 EUR

Sabina Maria Grzyb ( 1988 ), Pasjonatki, 2021

event 2021/10/21
Cena końcowa
3 649 EUR

Sabina Maria Grzyb , Pełnia w pustelni, 2021 r.

event 2021/09/10
Cena końcowa
1 805 EUR

Sabina Maria Grzyb, Nocturne Euphoria, 2015

event 2021/07/27
Cena końcowa
1 286 EUR

Sabina Maria Grzyb, Rozmowy nocą, 2019

event 2021/07/27
Cena końcowa
3 859 EUR

Sabina Maria Grzyb, Wędrowiec, 2020 - 2021 r.

event 2021/07/23
Cena końcowa
4 707 EUR

Sabina Maria Grzyb, As, 2021

event 2021/05/14
Cena końcowa
2 331 EUR

Sabina Maria Grzyb, Lodowy zmierzch 2017

event 2021/04/16
Cena końcowa
1 790 EUR

Sabina Maria Grzyb, Paralotnie, 2017

event 2021/02/02
1 766 EUR

event 2021/02/02
Cena końcowa
6 771 EUR

Sabina Maria Grzyb, Kompozycja X, 2019

event 2021/02/02
1 766 EUR

event 2021/02/02
Cena końcowa
2 865 EUR

Sabina Maria Grzyb, Plener, 2017

event 2021/02/02
Cena końcowa
1 302 EUR

Sabina Maria Grzyb, Maskarada, 2020

event 2021/01/15
Cena końcowa
10 031 EUR

Grzyb Sabina Maria, PODRÓŻ ONIRYCZNA, 2017

event 2020/12/17
Cena końcowa
474 EUR

Sabina Maria Grzyb, Ostatnia noc, 2020

event 2020/07/15
Cena końcowa
635 EUR

Sabina Maria Grzyb, Miłość w czasie zarazy, 2020

event 2020/07/04
Cena końcowa
1 061 EUR

Sabina Maria Grzyb, Korytarz do krainy, 2016

event 2020/05/25
482 EUR

Sabina Maria Grzyb, Plan ucieczki, 2020

event 2020/05/12
Cena końcowa
572 EUR

Grzyb Sabina Maria, LIST MIŁOSNY, 2019

event 2020/04/22
Cena końcowa
418 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bal lunatyków, 2020

event 2020/03/13
Cena końcowa
969 EUR

event 2020/02/26
Cena końcowa
3 332 EUR

event 2019/12/19
Cena końcowa
1 654 EUR

Sabina Maria Grzyb, Eldorado

event 2019/10/10
Cena końcowa
372 EUR

Sabina Maria Grzyb, Bezsenna noc, 2019

event 2019/04/25
Cena końcowa
825 EUR

Sabina Maria Grzyb (Ur. 1988), Paralotnie

event 2018/11/28
Cena końcowa
329 EUR

SABINA MARIA GRZYB, KRÓLEWNA, 2017

event 2018/09/21
Cena końcowa
358 EUR

Zobacz także

Aberdam Alfred 55 Adamczyk Paweł 3 Aleszkiewicz Paweł 61 Artymowska Zofia 34 Bachanek Zbigniew 4 Baj Stanisław 131 Balcerzak Dominik 14 Balcerzak Mateusz 1 Basaj Karolina 19 Bednarska Kamila 37 Bereźnicki Kiejstut 83 Berezowska Maja 165 Biliński łukasz 33 Birenbaum Iwona 52 Błonarowicz Krzysztof 33 Bober Wiesław 3 Bogusławski Wit 90 Borowski Andrzej 24 Bożek Kacper 226 Brewka Wojciech 109 Bruździńska Joanna 36 Buniek Joanna 45 Chlebek Monika 7 Chorzępa-Kaszub Anna 24 Chromy Bronisław 314 Cichoń Mariusz 22 Cieślak Krzysztof 115 Cieśla Maciej 79 Cybis Jan 76 Dąbrowski Paweł 150 Dałek Monika 256 Daniec Magdalena 51 Dobkowski Jan 609 Domańska Alicja 12 Domżalski Andrzej 85 Dorada-krawczyk Alina 55 Drabarek Mariusz 243 Drzewiecka Izabela 219 Dubrowin Jan 99 Duda-Gracz Jerzy 257 Duduś Edyta 19 Dusza Karol 172 Dwurnik Edward 1544 Dybowski Marcin 42 Dymitrowicz Aleksander 2 Dziekański Mikołaj 5 Dzikiewicz-Obrąpalska Barbara 3 Dziopak Maria 22 Fenrych Małgorzata 44 Figurska Agnieszka 46 Fogtt Andrzej 132 Fronczak Andrzej 296 Gabryś Iwona 60 Gałązka Izabela 54 Gałustow Edward 27 Garbień Emilia 9 Gasiński Jan 9 Gawroński Michał 8 Gerlach Eugeniusz 86 Giebułtowski Adam 1 Gierowski Stefan 91 Giza Hugo 42 Gocek Krzysztof 15 Golińska Dorota 34 Gołębiowska Karolina 3 Goś Emil 62 Grzech Wiesław 74 Grzyb Sabina 112 Gurzhiyants Yulia 44 Hamera Andrzej 5 Herc Ilona 78 Hladka Khrystyna 34 Hoffmann Adam 30 Jammoul Majid 14 Jankowska Zuzanna 70 Jaśnikowski Jarosław 654 Jaszczak Marcin 92 Jaworska Ewa 24 Jeża Grażyna 39 Jeżak Grażyna 38 Kabala Justyna 9 Kachny Piotr 110 Kałużyński Paweł 19 Kappa Alicja 257 Karłowicz Magdalena 78 Karwowska Magdalena 239 Kasprzak Andrzej 76 Kawka Renata 22 Kirilenko Roman 14 Klimek Grzegorz 81 Kloc Anna 4 Kołakowska Ewelina 128 Kołakowski Adam 70 Komorowska Małgorzata 1 Kopczyński Piotr 48 Korecki Wiktor 245 Korsak Maria 10 Kosarewska Anna 4 Kovelinas Andrejus 58 Kowalska Julia 34 Kozera Andrzej 9 Kraupe Janina 125 Kraupe-świderska Janina 107 Krężlak Robert 119 Kruszyńska-Mikulska Patrycja 215 Kuciel Katarzyna 23 Kukla Piotr 23 Kuryluk Ewa 41 Kwarciak Michał 28 Lasota Anna 2 Lawenda Barbara 12 Lengren Zbigniew 92 Leniec-Lincow Dorota 9 Leto Norman 101 Lewczuk Sławomir 33 Lipniewski Andrzej 31 Lis Laura 51 łakomska Monika 58 Mądzelewska Edyta 90 Majcher Kamila 32 Maj Jadwiga 10 Mąka Michał 48 Makowski Zbigniew 93 Malesza Mikołaj 160 Malinowski Jacek 155 Maślankiewicz Jacek 42 Michoń Maria 118 Mikulska Patrycja 220 Milaniuk Angelika 7 Milaniuk-mitruk Angelika 5 Mitoraj Igor 423 Modzelewski Jarosław 101 Mokwa Marian 131 Motyka Krzysztof 3 Musiolik Romuald 52 Mużyło-bajsarowicz Sylwia 14 Mużyło Sylwia 31 Napieraj Jakub 35 Niedźwiedzka Elżbieta 2 Niekrasowa Maria 36 Nikiforow I. Siergiej 23 Nocoń Cyprian 46 Nowak Wiesław 34 Nurkan Patrycja 16 Obrąpalska-dzikiewicz Barbara 3 Ogrodowczyk Łukasz 3 Olbiński Rafał 1604 Olech Agnieszka 49 Olszyna Izabela 48 Ostrowska Iwona 20 Ostrowski Jan 116 Ostrowski Jan Bonawentura 111 Painta Marcin 53 Pałucha Jacek 101 Pawlak Włodzimierz 178 Pawlikowski Waldemar 15 Pelipas Olga 72 Perczak Sylwia 69 Piecko Piotr 16 Pielucha Daniel 56 Piórek Weronika 20 Piotrowski Grzegorz L. 25 Płóciennik Henryk 447 Płotnikow Konstantyn 80 Porada Paweł 212 Przewłocki Stanisław 127 Pszon Bartosz 57 Rabsztyn Ryszard 206 Radziewicz Grzegorz 49 Rafflewski Arkadiusz 20 Rakoczy Marlena 103 Reck Albert 36 Reiter Julia 83 Rembieliński Piotr 59 Renata Magda 94 Ritter Maria 25 Rojek Olga 12 Romanowski Czesław 18 Róż-Pasek Krystyna 158 Rukszan Małgorzata 56 Rusin Emilia 21 Rytel-Skorek Magdalena 185 Salaburski Zdzisław 24 Sarapata Joanna 125 Serwin Magdalena 66 Sętowski Tomasz 714 Siejko Magdalena 17 Sikora Jacek 134 Siuda Anita 81 Skarzyński Andrzej 6 Słowikowski Michał 1 śmiały Tycjan 2 Smolik Dominik 411 Solar Daria 7 Sowiak Radosław 68 Sporski Alex 49 Sporski Wacław 68 Strokosz Marcin 66 świątczak-pjanka Klaudia 4 świgulska Mariola 630 Szpyt Janusz 55 Sztamborska Marlena 7 Szwabe Piotr (vel Pisz) 46 Szymankiewicz Szymon 6 Szynal Natalia 23 Tekieli Urszula 27 Tetmajer-naimska Jadwiga 8 The Krasnals 115 Tojka Danuta 4 Tomalak Stanisław 137 Trusik Piotr 93 Tycz Viola 195 Voitekhovitch Vadim 32 Warlikowska Et Ber Małgorzata 21 Warlikowska Małgorzata 19 Wąsowski Paweł 80 Wątor Adam 81 Więciorek Tadeusz 1 Wierzbicki Maciej 63 Wilkoń Józef 476 Winiarczyk Wioletta 3 Wiśniewska Aleksandra 10 Wiszniewski Eugeniusz 13 Witkowski Tomasz 41 Włodarczyk Tomasz 82 Wojnicka Marta 19 Wojtkowiak Jarosław 2 Woroniec Piotr 169 Wroński Andrzej 160 Zabiciel Paweł 2 Zaboklicki Wacław 17 Zakrzewski Włodzimierz 93 Zalewska Anna 17 Zdybał Mariusz 84 Żegalski Leszek 52 żochowska Ewa 34 Żurański Andrzej 41 żywiecki Aleksander 7
+