Numision star_border
STAROŻYTNOŚĆ - GRECJA 30
STAROŻYTNOŚĆ - REPUBLIKA RZYMSKA 6
STAROŻYTNOŚĆ - CESARSTWO RZYMSKIE 28
STAROŻYTNOŚĆ - RZYM PROWINCJONALNY 25
STAROŻYTNOŚĆ - POZOSTAŁE 2
OKRES WĘDRÓWEK LUDÓW 8
BIZANCJUM 3
ŚREDNIOWIECZE - POLSKA 7
ŚREDNIOWIECZE - POWIĄZANE Z POLSKĄ, LITWA 3
ŚREDNIOWIECZE - POZOSTAŁE 9
POLSKA I LITWA 1506-1795 - ZYGMUNT STARY 2
POLSKA OD XVI W. - ZYGMUNT AUGUST 5
POLSKA OD XVI W. - STEFAN BATORY 4
POLSKA OD XVI W. - ZYGMUNT III WAZA 51
POLSKA OD XVI W. - WŁADYSŁAW IV WAZA 1
POLSKA OD XVI W. - JAN KAZIMIERZ 36
POLSKA OD XVI W. - JAN III SOBIESKI 1
POLSKA OD XVI W. - AUGUST III 3
POLSKA OD XVI W. - STANISŁAW AUGUST PONIATOWSKI 3
LENNA POLSKI 1525-1795 - PRUSY KSIĄŻĘCE 2
POLSKA KONIEC XVIII-XX W. - KSIĘSTWO WARSZAWSKIE 1
POLSKA OD XVI W. - KRÓLESTWO KONGRESOWE 2
POLSKA OD XVI W. - POWSTANIE LISTOPADOWE 1
POLSKA OD XVI W. - MONETY OBCE DLA ZIEM POLSKICH 8
POWIĄZANE Z POLSKĄ OD XVI W. 6
ŚLĄSK NOWOŻYTNY, W TYM MONETY CESARSKIE I PRUSKIE 1
POMORZE NOWOŻYTNE, w tym monety szwedzkie i brandenburskie 1
II RZECZPOSPOLITA 4
POZOSTAŁE OD XVI W. 33
Medale, żetony i liczmany 2
STAROŻYTNOŚCI 3
VARIA 1
Stan zachowania
Orientacja
Rozmiar
Tagi

NUMISION Aukcja Premium Nr 3

dashboard
Ilość pozycji
292
event
25/11/2023 18:00 CET/Warsaw
show_chart
414 886 PLN
Lista wynikowa
Następna kategoria