724

Estymacje: 148 EUR | 600 PLN
WAGI I ODWAŻNIKI MONETARNE, Francja- waga XIX w., waga szalkowa w pudełku z kompletem odważników 1 dukata, 1/2 franka w złocie, 1 franka w złocie, 1/2 imperiała, 20 franków i 2 franków w złocie, mosiądz, doskonały stan zachowania, (zdjęcie w skali 1:2)
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
118 EUR
148 EUR
600 PLN
243 EUR
206%
Wyświetleń: 2 | Ulubione: 0

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47