742

III+
Stan zachowania: III+
Estymacje: 49 EUR | 200 PLN
POLSKA, medal autorstwa Teodora Tołstoja wybity w 1828, z okazji 250 rocznicy otwarcia Uniwersytetu w Wilnie, Aw: Popiersia Batorego i Aleksandra I w prawo i napis w otoku, Rw: Popiersie Mikołaja I w prawo i napis, H-Cz.3620 R3, brąz 56 mm, 166,90 g., patyna
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
39 EUR
49 EUR
200 PLN
Stan zachowania
III+
54 EUR
138%
Wyświetleń: 2 | Ulubione: 0

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47