789

II-
Stan zachowania: II-
Estymacje: 123 EUR | 500 PLN
AUSTRIA, medal autorstwa Vestnera wybity z okazji wyboru cesarza Franciszka I w 1745 r., Aw: Popiersie w zbroi, płaszczu i wieńcu laurowym na głowie i napis w otoku: FRANCISCVS I D G ROM IMP SEMP AVG, sygn. VESTNER, Rw: Dwugłowy orzeł pod koroną siedzący na globie z mapą Austrii i Niemiec, napis w otoku: IMPERIOSA IAM REDIT QVIES, w odcinku: ELECT. D. XIII SEPT MDCCXXXXV, srebro 44 mm, 29,71 g.
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
98 EUR
123 EUR
500 PLN
Stan zachowania
II-
149 EUR
151%
Wyświetleń: 2 | Ulubione: 0

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47